top of page

Kdo jsou Inspi-Raci?

Autentická živá hudba

Jsme dva kamarádi, dva Raci, dva hlasy, které spojuje společná láska k hudbě a chuť předávat její energii dál. 

Souzníme...
...na všech úrovních. Nejen, že nám ladí naše hlasy, ale sdílíme i podobný pohled na svět a jsme zkrátka nalazení na stejné vlně. Proto s každým naším vystoupením přinášíme i jedinečnou energii a nabíjíme i všechny kolem nás. Proto nás to tolik baví. 

Jednoduchost, originalita, cit
To není naše motto, to je podstata naší tvorby. Hudbu děláme srdcem i duší.
Kde slova selžou, hudba promluví.

Jakub Klier

Jakub

Cayley Raven

Káťa

Ahoj, já jsem Káťa, holka z maloměsta a citlivá duše milující přírodu. Pracuji v logistice a za poslední roky jsem se začala ubírat také směrem holistického přístupu ke zdraví a životu. Zatím hlavně jako student, ale na této cestě pomáhám i ostatním.

Důležitá je pro mě rovnováha, a tak zatímco s Kubou tvoříme velmi jemnou a citlivou hudbu, já sama si ráda poslechnu i něco tvrdšího. Když jsem přehlcená moderním světem, často utíkám do stáje ke koním, anebo právě k hudbě.


 
Ahoj, moje jméno je Kuba, rozený Plzeňák, který utekl do pohody a klidu vesnického života. V práci se rád potkávám s výzvami a překonávám nastavené cíle. Občas se hůř vyrovnávám s neúspěchem, ale na druhou stranu mě dokáže naplnit obrovskou energií i zdolání dílčích maličkostí. 

Ze stereotypu kanceláře se nejlépe odreaguji hudbou nebo sportem, které mě doprovází celým mým životem. V obojím také rád pomáhám předávat znalosti, dovednosti i energii mladším talentům. 


 

REFERENCE

Slova našich klientů

mandala

Byla to nádhera. Atmosféra, výběr písniček, opravdu zážitek. 

Barbora Doskočilová
družička
mandala

Milí lidé, s obrovskou energií a krásnými hlasy.  Měli krásné dekorace i osvětlení, kvalitní ozvučení a ve všem vyšli vstříc. Domluva byla jednoduchá a příjemná, zahráli i na přání.

Jana Karlíková
maminka nevěsty
mandala

Inspi-Raky jsem potkala, když hráli v Plzni na ulici. Pár týdnů na to jsem je pozvala na svou vernisáž, kde všechny okouzlili a celý umělecký zážitek skvěle doplnili.

Ta Thuy Nguyen
umělec
bottom of page