top of page

Nabídka našich služeb

Kde všude vystupujeme? 

Náš repertoár

Co od nás můžete očekávat?

V našem repertoáru najdete kromě několika autorských písní hlavně známé skladby, napříč všemi žánry. Od českých a slovenských klasik jako je Lucie, David Koller, Chinaski, Tomáš Klus nebo No Name, po zahraniční známé interprety jako Ed Sheeran, Adele, Coldplay, James Arthur, U2, Red Hot Chilli Peppers a samozřejmě mnoho dalších.

Nejsou to však covery, které kopírují originál, ale jsou přetvořené do našeho autentického stylu. Skladby, které dobře znáte, tak zahrajeme v netradičním podání, jak jste je ještě neslyšeli.

mandala
mandala
Inspi-raci hudba na svatbu
Inspi-Raci akustické duo
Inspi-Raci hudební duo

Rádi přineseme do vašich nejvýznamnějších chvil naše hudební kouzlo a příjemnou atmosféru. Na přání se naučíme vaše oblíbené skladby např. k obřadu nebo na první tanec.

Na divokou taneční párty se příliš nehodíme, ale pokud si chcete užít důležité momenty v doprovodu příjemné a poklidné živé hudby, s radostí takové události obohatíme.

Kromě soukromých akcí vystupujeme také při příležitostech, jako jsou např. městské slavnosti, food festivaly, nebo jako kulisa v restauraci, kavárně, na vernisáži a jiných.

Kvalitní zvuk
Pokud nemáte zajištěné ozvučení, o vše se postaráme.
Disponujeme vlastní profesionální aparaturou.

 

Estetická stránka
Dáváme si záležet i na vzhledu, své místečko si vždy rádi
vkusně a elegantně vyzdobíme.

 

Vzdálenost není překážka
Jsme z Plzně, ale rádi cestujeme a přijedeme za vámi
kamkoliv po České Republice.

Máme výdrž
Délku našeho vystoupení přizpůsobíme vašim požadavkům, standartně se pohybuje v rozmezí 1 – 5 hodin.

mandala
mandala
mandala
mandala

A jak je to s cenou?
 

Výše našeho ohodnocení se odvíjí od konkrétního typu akce. Vždy záleží na několika různých faktorech, jako je např. vzdálenost, délka vystoupení, potřebná aparatura nebo jiné požadavky. Náš přístup je velmi individuální a vstřícný, proto se vždy snažíme vyhovět dle vašich požadavků a možností.

 

Pokud se vám tedy naše tvorba líbí, určitě se nebojte nám napsat, nebo zavolat, rádi od vás uslyšíme :)

bottom of page